Sonuç Bulunamadı

   Papatya Çayı + 6 .Ay

   Merhaba sevgili annelerim, dün gittiğimiz pazar pikniğinin bahanesiyle oğluşuma en tazesinden papatyalar topladım ve her senede kendim toplar taze taze tüketiriz oglumda çok sever?? bebeğiniz 6.ayını doldurduğunda rahatlikla verebilirsiniz toplama şansınız yoksa aktardan taze alabilirsiniz. Papatya çayının faydaları saymakla bitmiyor ama biz annelere en önemli faydası uyku sorunu olan bebeklere,gaz sorunu olan bebeklere,enfeksiyon üst solunum yolu rahatsızliklarına biberebir. Toplanilmaması gereken zehirli papatya çeşitleri var resimleri kaydırarak benim hangisini topladığım ve toplanılmaması gereken papatyaları paylaştim inceleyin?? .

   Bebeklerde Papatya Çayı, Papatya çayı hem büyüklere hem küçüklere oldukça faydalı olan şifalı bir bitki çayıdır. Papatya çayı mide kramplarına, gaz spazmlarına karşı oldukça faydalı olan bir bitki çayıdır. Altı ayını dolduran bebeklerde papatya çayı kullanımının herhangi bir sakıncası görülmemektedir. Yetişkinlerde baş ağrısına, uykusuzluk problemleri yaşadıklarında papatya çayının şifasından faydalanabilirler.

   Bebeklerde papatya çayı kullanımının oldukça rahatlatıcı bir etkisi görülmektedir. Fakat papatya çayı alırken çok dikkat edilmesi gerekir. Bazı papatya türleri zehirli olabilir ve onları diğerlerinden ayırt etmek neredeyse imkansız olan bir durumdur. Papatyayı aktarlardan açık olarak almamakta fayda vardır. Unutmayın ki bebekler bitki çaylarından zarar görebilirler. Bu makalemizde bebeklere papatya çayı verilir mi ve papatya çayı bebeklerde ne işe yarar hususunda açıklama oluşturacağız. Bu kapsamda ilk olarak papatya çayı bebekleri uyutmada etkili bitki çayları arasında ilk sırayı almaktadır. Bebeklerin uyuyamama nedenlerinden bir tanesi bebeklerin kendilerini rahat ve huzurlu olarak hissetmemeleri. Papatya çayının doğal sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi olduğundan dolayı bebeklerin uykuya kolay dalmasına ve rahatlıkla uyumalarına yardımcı olur. .

   GÖNDER